cover photo

abc-gotowania

Wyślij
Dodaj jako znajomego
abc-gotowania

O mnie

Brak informacji o użytkowniku
Użytkownik od
sobota, 06, sierpień 2011 11:16
Ostatnio online
5 miesięcy(e) temu
 • abc-gotowania zaktualizował wpis Witaj w Blogach Społeczności Serwisu ABC-Gotowania.pl w blogu abc-gotowania
  5 miesięcy(e) temu

  Dziękujemy, że jesteś z nami - będzie nam miło jak dołączysz do naszej społeczności i zaczniesz pisać własnego bloga związanego z tematyką Serwisu http://abc-gotowania.pl/blogi   Dołąc ...

 • abc-gotowania utworzył nowy temat Witaj na Forum abc-gotowania.pl w forach.
  3 lata temu

  Witamy serdecznie na stronach Serwisu abc-gotowania.pl, to forum jest właśnie dla Ciebie, dla Was!

  Bardzo nam miło powitać Was na Forum Serwisu http://abc-gotowania.pl.

  Mamy nadzieję, że na stronach i w społeczności Serwisu abc-gotowania.pl poczujecie się jak w wirtualnym domu, pełnym przyjaźni, porad i pomocnych dłoni "słów", dzięki którym uda się Wam rozwijać hobby, rozwiązać wiele problemów, ale i uniknąć wielu błędów oraz podzielić swoimi doświadczeniami i wiedzą.

  Do Waszej dyspozycji oddajemy możliwość współtworzenia Serwisu, piszcie na każdy interesujący Was temat, szukajcie pomocy, zadawajcie pytania, udzielajcie porad. Nie chcemy w znaczący sposób ograniczać zakresu tematycznego Forum, ale musimy pilnować, aby wypowiedzi i Dane w Serwisie były zgodne z jego tematyką i przeznaczeniem, aby nie były przekraczane postanowienia Regulaminu, przepisy prawa i dobrych obyczajów.

  Dla ułatwienia poruszania się po Forum wyszukiwania informacji i tworzenia nowych treści struktura Forum została przemyślana i opracowana w oparciu o wiedzę oraz wieloletnie doświadczenia. W każdym dziale znajdziecie tematy główne podzielone na przydatne dla Was zagadnienia. Dla ułatwienia możecie również zadawać pytania i pisać posty na brakujące tematy, np. Mam pytanie o... lub Na każdy temat.

  Będziemy bardzo wdzięczni za uwagi, sugestie, propozycje nowych działów na Forum i w Serwisie. Bardzo Chcemy, aby to miejsce spotkań i społeczność spełniały Wasze oczekiwania.

  Serwis abc-gotowania.pl, to nie tylko Forum ale i społeczność, miejsce wirtualnych spotkań, dzięki której można zapraszać znajomych i utrzymywać z nimi kontakty przez Pocztę i Grupy, publikować swoje Zdjęcia, Video czy zakładać własne Grupy oraz informować o ciekawych Wydarzeniach.

  Pamiętajcie, że zgodnie z Regulaminem Usługodawca udostępnia jedynie platformę informatyczną i nie ponosi odpowiedzialności za Dane zamieszczane przez Użytkownika i jakiekolwiek skutki użytkowania Serwisu przez Użytkownika, szczególnie za wypowiedzi na Forum i w Serwisie.

  Pozdrawiamy serdecznie
  Zespół Serwisu

 • abc-gotowania utworzył nowy temat Przed publikacją i rejestracją zapoznaj się z Regulaminem Serwisu i tematami Forum w forach.
  3 lata temu

  Regulamin Serwisu jest udostępniany na stronie: http://abc-gotowania.pl/regulamin

  Warunkiem korzystania z Usług i zawartości Serwisu jest dokładne zapoznanie się Użytkownika z treścią Regulaminu wraz z załącznikami i jego akceptacja oraz przestrzeganie.

  Celem Serwisu jest umożliwienie zawierania znajomości i ułatwienie komunikacji pomiędzy Użytkownikami o wspólnych zainteresowaniach oraz wzajemna pomoc Użytkowników w rozwijaniu i poszerzaniu wiedzy w ramach wspólnego hobby przez umożliwienie zarejestrowanym użytkownikom Serwisu budowanie społeczności internetowej o podobnych i zgodnych z tematyką Serwisu zainteresowaniach, umieszczanie w Serwisie Danych, Danych Osobowych, plików (w szczególności graficznych, zdjęć, video) publikację treści, wydarzeń, prowadzenie dyskusji na forum, wymianę poglądów oraz udzielanie wzajemnych porad przez Użytkowników za pośrednictwem Serwisu.

  Korzystając z Serwisu Użytkownik zobowiązuje się do:

  • przestrzegania Regulaminu;
  • przestrzegania obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisów prawa;
  • poszanowania praw innych Użytkowników Serwisu;
  • aktywnego uczestniczenia w społeczności Serwisu zgodnie z Tematem Serwisu i jego Celem

  Forum - Funkcja Serwisu służąca tworzeniu społeczności i prowadzeniu dyskusji na tematy zgodne z Regulaminem, przeznaczeniem i tematyką Serwisu oraz Działami Forum.

  Zamieszczając wypowiedzi lub Dane na Forum Serwisu, Użytkownik zobowiązany jest do właściwego nadawania tematów, treści i plików oraz przypisywania ich do odpowiednich
  kategorii, ustawień prywatności, w szczególności do:
  • rozpoczynania dyskusji na forum o podanym przez siebie temacie, przypisując go do określonego i zgodnego działu tematycznego i kategorii;
  • kontynuacji dyskusji zgodnej z tematem nadanym przez jego autora;
  • udzielania odpowiedzi zgodnie z tematem dyskusji i tematem działu;
  • w przypadku braku odpowiedniego działu tematycznego i kategorii Użytkownik może przez publikacją zgłosić Usługodawcy propozycję nowego działu i kategorii. Usługodawca może, ale nie musi się zgodzić na propozycję Użytkownika;

  Usługodawca może swobodnie ustalać, zmieniać, nadawać, przenosić, blokować i usuwać nazwy tematów i kategorii oraz ich zakres wraz z Danymi.

  Zakładanie nowych tematów i pisanie postów/odpowiadanie na posty
  • Przestrzegaj Regulaminu i netykiety
  • Zanim założysz nowy temat, sprawdź w wyszukiwarce Forum czy już takiego tematu nie ma.
  • Formułuj nowe tematy tak, żeby od razu wiadomo było, o co chodzi:
  • Źle nadany temat: "Pilne!"
  • Dobrze nadany temat: "Poszukuję porady na temat abc..."
  • Pisz posty na temat związany z danym działem Forum, posty nie na temat zostaną usunięte.
  • Pisz posty szanując swój język ojczysty, przestrzegaj zasad ortografii i interpunkcji.

  Ochrona Forum i Użytkowników
  • Nie publikuj treści zabronionych przez prawo, niezgodnych z prawem i Regulaminem.
  • Na forum pojawił się "zły post", który narusza prawo, Regulamin lub czyjeś dobra? poinformuj Serwis przez funkcję "zgłoś nadużycie" widoczną przy każdym poście.

Znajomi

Nie masz jeszcze znajomych

Grupy

Nie jesteś członkiem Grupy